צל החורש

צל החורש הינו גן אירועים השוכן בבית ברל, הוקם על שרידיה של חווה חקלאית גדולה שקמה בשלהי שנות ה-20 על ידי ראשוני המתיישבים. החווה השתרעה על פני מאות דונמים בהם ניטעו עצי הדר ומטעים נוספים. בלב החווה הוקמה בריכת מים שהתמלאה ממי באר הנמצאת במקום. צל החורש בא לשמר את אותה אווירה קסומה וכפרית ששרעה במקום. 

 

הגן מוקף בחורש טבעי ושזורים בו עצי הדר ופרחי נוי. בלב הגן שוכנת בריכה, אורות הגן המרצדים על מימיה התכולים יוצרים יחד תמונה עוצרת נשימה. ייחודו של המקום טמון באופיו הפשוט אך המדויק.

אנו מזמינים אתכם לצעוד יחד איתנו אל מחוזות קסומים ולהעניק לכם רגעים וזיכרונות שייכנסו לאלבום החיים.

הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויספק אוזן קשבת לכל שאלה ובקשה.

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

Good Memories

על מנת לספק תמונה שלמה ומדויקת לאירוע שלכם, בחרנו בקפידה את ספקי הבית. הספקים איתם אנו עובדים בשיתוף פעולה הם מהמובילים בענף האירועים, כאשר לכולם מכנה משותף התואם את רוח המקום והאידיאולוגיה של צל החורש: משפחתיות, מקצועיות, תודעת שירות גבוהה והקפדה על הפרטים הקטנים

הצוות שלנו

בעלים

בעלים של "צל החורש", פעיל בענף האירועים מזה 12 שנים. ניהל מספר גני אירועים, הפיק הפקות שטח רבות. חי ונושם את תחום האירועים. הטיפ שלי לזוג המאושר: לשמוח, לשמח ולחגוג אהבה.

 

בעלים

בעלים של "צל החורש", הגיע מתחום חיי הלילה, ממקימי מועדון "הלכת" וה"איניגו מונטויה". ניסיון רב בהפקת מסיבות ואירועי ענק. מגשים את חלום חייו – הקמת גן אירועים בשרון. הטיפ שלי לזוג המאושר: יותר חשוב מהכל, להנות מכל רגע בתהליך ובאירוע עצמו! זאת המסיבה הטובה ביותר שתהיו בה בחייכם!

מנהלת משרד
שף קייטרינג עץ השדה
מעצבת הבית
אורו בר
מפיקה
מפיקה
מפיקה

כתבו עלינו

Noy & Yehuda

style & weddings

31.10.22

החתונה של צליל וגיא

כלות אורבניות

20.1.20

החתונה הפרחונית של שקד ועומרי

My Day

אירועים בצל החורש

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
אנא מלאו את טופס - אירועים בצל החורש