לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

חתונה בשישי בצהריים

חתונה בשישי הפכה כבר מזמן לבחירתם של זוגות רבים. בצל החורש מיקמנו בריכה במיוחד לחתונות שישי חמימות

צל החורש הוא גן אירועים שהופך לאידיאלי לקיום חתונות בשישי בצהריים, כמו בכל מועד אחר, למעשה. המתחם הירוק והפסטורלי מציע קודם כל את התפאורה האידיאלית לאירוע חתונה: תפאורה של עצים, מטעים והרבה מאד ירוק. כל אלה אינם באים על חשבון המערכות הטכנולוגיות והעיצוב המוקפד של המקום.

 

אחת מגולות הכותרת של המקום היא הבריכה המפתה הנמצאת בלב המתחם, שמזמינה אליה את האמיצים שבחוגגים לפרוק עול ברגעי השיא של האירוע.

 

 

בחירת המקום המתאים לחתונה בשישי

זוהי אחת המגמות המשמעותיות בתחום האירועים בישראל, כזו שסוחפת אחריה המוני זוגות. היא מגלמת בתוכה יציאה מהנוסחאות הדי שחוקות של התחום, עם מלוא הפוטנציאל לאירוע מיוחד באמת. למגמה הזו קוראים חתונת שישי בצהריים, ויש בישראל לא מעט מקומות שבהם תוכלו לערוך אותה. יחד עם זאת, ספק אם תמצאו מקומות מתאימים ואטרקטיביים יותר מאשר גן האירועים צל החורש בבית ברל.

 

כך החתונה הופכת למיוחדת יותר

חתונה בשישי בצהריים מחזיקה במלוא הפוטנציאל להיות חתונה מיוחדת ומוצלחת. הדבר הראשון שהיא מציעה, כאמור, הוא יציאה מהשגרה של תחום האירועים. המועד של יום שישי בצהריים נחשב לנוח עבור חלק משמעותי מהאורחים, שעובדים במהלך השבוע ולכן מתקשים להגיע לאירועים המתקיימים בשעות הערב (כי לא לכולם נעים להיות באירוע ולדעת שבעוד מספר שעות צריך לקום לעבודה). שישי בצהריים יכול להיות סיום מצוין לשבוע ותחילתו של סוף השבוע, שמיוחס אצלנו בעיקר לפנאי ולבילויים.

 

אווירה קלילה בחתונה בשישי

חתונות שישי בצהריים מצליחות להתבלט גם באווירה המאפיינת אותן. אף על פי שלכל חתונה יש חוקים ואופי משלה, העובדה היא שבדרך כלל החתונות הללו יהיו קלילות ובעלות אווירה פתוחה יותר ביחס לאירועי ערב שעשויים להיתפס כ"רשמיים" במידה מסוימת. האווירה היא אחד המפתחות העיקריים בדרך להצלחת האירוע, ולכן אסור לזלזל בנקודה הזו. בצל החורש חתונות בשישי מקבלות משמעות מיוחדת בעקבות היותו מקום לחתונה בטבע בשרון. כך תוכלו לזכות בכל היתרונות שיש לחתונה בשישי בצהריים במקום מיוחד בטבע.