לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

חתונה בשרון

אם חיפשתם מקום מיוחד לחתונה בשרון, הגעתם למקום הנכון. ברוכים הבאים לצל החורש

בדיוק עכשיו אתם נערכים לקראת יומכם הגדול, הערב הגדול – החתונה שלכם. אינכם הראשונים ובטח לא האחרונים שמתלבטים מה יהיה המקום המושלם עבורכם. אפילו אם ברור לכם שאתם רוצים לערוך חתונה בשרון, יש לכם עדיין לא מעט אפשרויות לבחור מתוכן. לפניכם מקום שהוא חלקת אלוהים קטנה, מקום טבעי, קסום ומקסים – גן אירועים שנקרא צל החורש. הרבה אווירה יש במקום, הרבה פינות חמד ולא פחות חשוב – השקעה מכל הלב של הצוות שיעזור להפיק את האירוע המושלם – שלכם ובשבילכם.

 

מוזמנים להתרשם ממגוון החתונות שלנו: חתונה בקיץ | חתונה בחורף | חתונה בשישי | חתונה מיוחדת 

 

 

מקום קסום מטבעו למגוון חתונות בשרון

יש כל כך הרבה חתונות בשרון, יש כל כך הרבה אירועים, אז איך באמת הופכים את האירוע למושלם? כל מה שצריך זה למצוא את המקום עם הצוות הנכון, עם האווירה הנכונה ועם הערך המוסף שלא פשוט למצוא כמוהו. צל החורש איננו עוד גן אירועים סתמי שמנסה לייצר אווירה כפרית וירוקה. זהו מקום לאירועים בטבע שהוא ירוק מטבעו, קסום מטבעו.

 

הגן עצמו והסובב אותו היו למעשה חווה כפרית וחקלאית במשך שנים. עם הזמן, הפסיקה החווה לייצר פירות וירקות ושאר גידולים. המקום הוסב לגן אירועים פורח, כאשר האווירה הראשונית, הטבעית והפורחת בוקעת מכל פינה. עצי הבוסתן מדיפי הניחוח, ריח האדמה התחוחה. על בסיס אותה חווה הוקם הגן, תוך ביצוע התאמות נדרשות – נבחרו האזור המושלם לחופה, הנקודה המתאימה לקבלת הפנים, המתחם המושלם להושיב את האורחים וכן השטח שישמש כרחבת הריקודים.

 

כל כך פשוט ליהנות

התרשמתם? זה עוד לא הכל. צל החורש הוא גן אירועים בשרון עם בריכה המשתמשת את הנמצאים, ולא רק לנוי. בסוף האירוע או במהלכו אפשר גם לטבול במים הנעימים ופשוט ליהנות. מאמינים שחתונה בשרון חייבת להיות מושלמת? גם אנחנו. בצל החורש תקבלו ליווי מושלם לכל אורך הפקת האירוע. תוכלו להזמין מנות שף נפלאות והאירוע שלכם יעוצב מ-א' ועד ת'.