לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

גן אירועים עם בריכה

מעוניינים באירוע יוצא דופן שכולם ידברו עליו? הגיעו לצל החורש, גן אירועים עם בריכה הממוקם בבית ברל

גני אירועים יש הרבה, אבל מה לעשות שרבים מהם נראים דומים כל כך, כאילו יצאו מאותה התבנית? אם גם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה משהו אחר, משהו שונה, משהו הרבה יותר מיוחד, הכירו את צל החורש - גן קסום ופורח, גן אירועים עם בריכה. האם לצורך כך תצטרכו לנסוע רחוק, לקצה העולם? ממש לא, כי הגן הזה נמצא ממש קרוב, בבית ברל, עם דרכי גישה נוחות ועם יופי של פינוקים.

 

 

גן אירועים באווירה שונה

גני אירועים פתוחים בשרון על רקע השדות יש לא מעט, אבל גני אירועים עם בריכה של ממש? זה כבר משהו אחר, משהו שונה, משהו שלא פשוט למצוא כמוהו. צל החורש, גן מקסים שהוקם על קרקע שבעבר שימשה חווה חקלאית אמיתית, הוא בהחלט המקום הנכון לאלה שרוצים אירוע מיוחד עם בריכה צמודה. ולא, בהחלט לא מדובר אך ורק באירועים שמתאימים לילדים או באירועים בראש צעיר. ניתן בהחלט לקיים במקום גם אירועי בוטיק, אירועים מכובדים, אירועים עסקיים וחתונות קסומות.

 

אירועים יוצאי דופן בגן אירועים עם בריכה

ניתן להשתמש בבריכה בתור חלק מהרקע, תפאורה מושלמת ליצירת תמונות לאירועים וחתונות מיוחדות שלא תשכחו, אבל אפשר גם אחרת. הבריכה, שבעבר הייתה מחוברת לבאר של החווה, שופצה ובהחלט ניתן לטבול בה ליהנות מאירוע באווירה רטובה. מתחשק לכם ליצור אירוע שאין כמוהו? הגן המקסים צל החורש, בעל האווירה המיוחדת, יעניק לכם בדיוק כל מה שחלמתם – ואפילו יותר.

 

מפיקים לכם יותר

החלטתם לבדוק במה מדובר? גן האירועים עם הבריכה נראה לכם מעניין? חשוב שתדעו שזה עוד לא הכל. בצל החורש תפגשו מנהלי אירועים בעלי ניסיון רב בהפקת אירועים ומסיבות. כדאי להיעזר בניסיונם העשיר כדי לארגן את החתונה המושלמת או את האירוע העסקי הייחודי. הכירו שפים מדהימים, מעצבי אירועים יוצאים מהכלל ותיהנו גם מהבריכה הצלולה והמרהיבה.