לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

גן אירועים פתוח בשרון

צל החורש - גן אירועים פתוח בשרון הממוקם בבית ברל וערוך לכל סוגי האירועים

מתוכנן לכם אירוע בקרוב? רוצים ליצור אירוע מיוחד ומקורי, כזה שישאיר לכם יופי של זיכרונות וחוויה מיוחדת ממש? מוזמנים להכיר את צל החורש - גן קסום ומיוחד, גן אירועים פתוח בשרון שיאפשר לכם לערוך אירוע מהאגדות. חתונת בוטיק? חתונה גדולה? אירוע עסקי או כל אירוע חשוב אחר? בצל החורש תוכלו לקיים את האירוע באווירה שתמיד חיפשתם, עם הפתעות שטרם גיליתם. גן באוויר הפתוח, באווירה רוגעת ונעימה.

 

 

אירוע באוויר הפתוח בגן אירועים פתוח בשרון

גני אירועים עשויים להיות מתחמים נאים ואפילו יפים מאוד, אבל יש לא מעט גנים בשרון שאולי משקיפים על נוף יפה, אבל למעשה מייצרים אווירה סגורה למדי, לעיתים אפילו מעט דחוסה. אם אתם רוצים משהו אחר, אם חיפשתם גני אירועים פתוחים בשרון אבל לא ממש מצאתם, הגיע הזמן להכיר את צל החורש – המקום שיאפשר להפוך את האירוע שלכם למשהו פורח וקסום באווירה מעולה, ועוד הרבה יותר.

 

פנינה של טבע והיסטוריה

אז מה מיוחד בו, בגן צל החורש? אין זה רק גן אירועים פתוח בשרון כי אם פינת חמד ופנינת טבע גם יחד. ההיסטוריה של המקום מפעימה: במקום פעלה בעבר חווה של ממש, חווה חקלאית שבה פעו הכבשים, פועלים קטפו את הפירות הטעימים וקצרו את היבולים. בדיוק במקום שבו עמדה החווה, שנים לאחר שכבר חדלה מלפעול, הקימו מפיקי אירועים עתירי ניסיון את הגן שנועד לשאוב את קסמו מאותה אווירה שעדיין שורה בסביבה על מנת להפיק אירועים בטבע מוצלחים ומנצחים.

 

הסביבה מעניקה נוף מופלא, אוויר בשום ורוח נעימה. אבל לא רק את ציוץ הציפורים תקבלו בגן זה כי אם גם בריכה מרהיבה, ששופצה לאחר שבעבר שימשה להשקיה ולאגירת מים. בעלי המקום, מפיקי האירועים המנוסים, יעזרו לכם לארגן את האירוע שתמיד חלמתם, בהתאם לגודל הרצוי לכם, למספר המוזמנים ולטעם האישי שלכם.