לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

אירוע בטבע

אין ספק שאירוע בטבע הוא הרבה יותר מיוחד מכל אירוע אחר. צל החורש הוא המקום המתאים ביותר לעריכת אירועים בטבע מכל בחינה אפשרית

איך אפשר להפוך אירוע רגיל למשהו הרבה יותר מיוחד? איך אפשר להעניק נופך ייחודי יותר לכל אירוע – בין אם מדובר בחתונה קטנה, באירוע עסקי רב משתתפים, בחתונה גדולה או בכל אירוע אחר? כל מה שצריך זה לחשוב מחוץ לקופסה ולארגן אירוע בטבע. איך עושים את זה? קודם כל מוצאים מקום מתאים, ואז יוצקים לתוכו את התוכן הרצוי. מקום כמו צל החורש בבית ברל.

 

 

אירוע קסום בטבע

יש הרבה דרכים לקיים אירועים בטבע. אפשר לקיים אירוע בלב מדבר או על הר נישא. אבל הפעם נדבר על משהו הרבה יותר נגיש והרבה יותר נוח. גן האירועים הפתוח צל החורש מקיים מגוון רחב של אירועים בטבע, בסגנון שאף פעם עוד לא ראיתם. מדובר במתחם ששימש לפני עשרות בשנים חווה חקלאית ובה עצי נוי ובוסתנים, חיות משק וחקלאים של ממש. החווה אמנם איננה פעילה מזה זמן מה, אבל במקומה נפתח מתחם מרהיב לאירועים בטבע.

 

מה יש במתחם? קודם כל, ליווי של מפיקים מקצועיים המתמחים בארגון אירועים מכל הסוגים ומתמחים בהפקות אירועים בטבע, עם אווירה ועם אופי, בהתאם לכל צורך ולכל מספר מוזמנים. כל זאת תוך ניצול מקסימלי של תנאי השטח, בזכות העצים הפורחים, בריכת המים שמבוססת על בריכה שנחפרה עוד בימי ההתיישבות, מגוון פינות החמד, אפשר ליצור אירוע בדיוק לפי טעמכם. חופה בטבע? מסיבה עם ריקודים על רקע הפריחה? אירוע המשלב רחצה בבריכה? מצאו מחדש את הקסם שבטבע – עכשיו גם באירוע שלכם.

 

אירוע בטבע שתפור למענכם

איך צריך להיראות האירוע בטבע שלכם? זה תלוי באופי שלכם, בסוג האירוע שלכם ובתקציב שלכם, כמובן. מפיקי האירועים של צל החורש יפגשו אתכם, יציעו אפשרויות, ישמעו רצונות וביחד תוכלו ליצור יופי של אירועים עם אוכל משובח, עם משקאות מפנקים, עם מוזיקה טובה ועם שפע פינוקים.