לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

חתונה מיוחדת

חתונה מיוחדת מתחילה בבחירת מקום מיוחד. צל החורש הוא מקום יוצא דופן המשאיר חותם על כל הנמצאים בו כבר מהרגע הראשון

חתונה היא אירוע של פעם בחיים עבור בני הזוג המציינים את היום שעתיד להיות המאושר בחייהם. אבל האם זה נכון לגבי קהל האורחים? ממש לא בטוח. הישראלי הממוצע מגיע לחתונות רבות מדי שנה. הוא יודע פחות או יותר את הנוסחה, כך שחתונה שגרתית "מדי" תיתפס באופן שלילי.

 

מנקודת המבט של המארגנים עולה הצורך ליצור חתונה מיוחדת, כאשר בחירה נכונה של מקום תקרב אותם בצורה משמעותית לעבר הגשמת המשימה. כאן בדיוק גן אירועים בשם צל החורש נכנס לתמונה.

 

 

שאלת השאלות: איך יוצרים חתונות מיוחדות?

חתונה מיוחדת אינה חייבת להמציא את הגלגל ולהיות שונה במהות שלה ממה שאנחנו מכירים, גם אם זו אופציה, כמובן. תחת זאת, החתונה תהפוך למיוחדת אם כל האלמנטים שלה יהיו מוצלחים. המקום הנבחר מקבל, כאמור, חשיבות גדולה. זה צריך להיות מקום מרשים שייצור בקרב האורחים תחושת התפעלות ושיהיה שונה בעיצוב שלו מכל מה שלמדנו להכיר במהלך השנים בתחום הזה. רבים טוענים כי מקום לאירועים נמדד קודם כל באווירה שהוא משדר, שצריכה להתאים לסוג האירוע, לרצונות של בני הזוג ולמאפייני האורחים. צל החורש הוא מקום לחתונות בשרון שיהפוך כל חתונה למיוחדת במינה.

 

מקום לחתונה מיוחדת בשרון

בית האירועים צל החורש יכול להיות הכתובת שלכם. זהו גן אירועים פתוח הנמצא בבית ברל הפסטורלי, כך שכבר ברמת הלוקיישן הבחירה מוצלחת: המיקום איננו שגרתי, אבל נגיש. העיצוב של גן האירועים מושך את העיניים. הוא הוקם על השרידים של חווה חקלאית עמוסת עצים שבמרכזה מצויה בריכת מים. בצל החורש שימרו את האלמנטים האלה: כיום המקום מוקף בעצים ובמטעים, כשממש במרכז נמצאת בריכה שהופכת מן הסתם לאטרקציה גדולה בחתונות.

 

אם מוסיפים לכך את אפשרויות העיצוב המגוונות של המקום, את ספקי הבית המומלצים ואת הליווי של אנשי המקום לכל אורך האירוע, ניתן להגיע למסקנה חד משמעית: ייתכן מאד שמצאתם בזה הרגע את המקום שלכם לחתונה מיוחדת באמת.