לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

חתונה בטבע בשרון

רוצים לערוך חתונה בטבע בשרון? צל החורש הוא המקום המושלם בשבילכם

כולנו מכירים את ההמולה העירונית ואת החיפזון המאפיין את החיים המודרניים. לכולנו מתחשק לפחות מפעם לפעם להתנתק מהכל ולספוג את השלווה. כמה מתאים, אם כן, לארגן את החתונה באופן שונה כל כך, תוך חיבור הדוק עם גישת החזרה אל הטבע. בצל החורש ניתן לארגן חתונה בטבע בשרון – חתונה עם אופי, חתונה עם יופי ועם הרבה ירוק בעיניים.

 

 

חתונה בלב הכפר

בבית ברל הוקמה לפני שנים חווה חקלאית יוצאת מן הכלל, חווה שכמו יצאה מהאגדות. בימים עברו היו בחווה עצים מוריקים. גם מטעי פירות ובוסתנים היו בחווה ואפילו בריכה הוקמה במקום, שחוברה לבאר טבעית. אך מה הקשר בין אותה חווה לבין חתונות בטבע בשרון? מהו בדיוק הקשר בין אותה חווה לבין גן האירועים צל החורש? פשוט מאוד: מה שהיה בעבר חווה הפך ברבות השנים לגן אירועים, תוך שימור האווירה הכפרית, יופיים של העצים והקסם של הטבע.

 

בעלי המקום, מפיקי אירועים מנוסים שחיפשו את הלוקיישן המושלם שיתאים לחתונות טבע שנראות כמו הדבר האמיתי מצאו את החווה, התאהבו והקפידו לשמר את האווירה – אפילו הבריכה הישנה נשארה, שופצה והיא יכולה להוות חלק גם מהאירוע שלכם.

 

כשעורכים חתונה בטבע בשרון - האירוע הופך למושלם

את החתונה בטבע בשרון לא מספיק לתאר במילים. כדי להבין באמת, חפשו את התמונות של צל החורש, קראו את הרשמים שחוו כל אלה שכבר ערכו במקום אירועים מסוגים שונים ובכללם מסיבות חתונה באווירה נפלאה. הגיעו לבקר במקום – אנו בטוחים שגם אתם תתאהבו. זו האווירה שתתאים לכם בחג האהבה המיוחד שלכם. על רקע העצים, בריח הבוסתנים, תעמוד החופה היפה. עם תפריט מעשה ידיו של השף המוכשר, עם פינות חמד נפלאות ועם סיוע מהצוות הבקיא בהפקת אירועים בטבע – גם היום הגדול שלכם יהפוך למושלם.