לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

הפקת חתונה בטבע

תנו לצוות המקצועי של צל החורש לדאוג לכם להפקת חתונה בטבע כמו שתמיד חלמתם

חתונות בטבעחתונה איננה סתם אירוע אחד מני רבים. זו החתונה שלכם, זה היום הגדול שלכם, אתם רוצים שהוא יהיה באמת משהו מיוחד – לאו דווקא הכי גדול מבחינת מספר המשתתפים בו, אבל באמת מיוחד, שיעניק לכם ולמוזמנים שלכם חוויה בלתי נשכחת. אם גם אתם מאמינים שלא מספיק לשאוף אלא צריך גם לעשות – הפקת חתונה בטבע בצל החורש תהיה עבורכם אפשרות מצוינת. עוד לפני שנפרט בפניכם מעט על הייחוד של הגן הטבעי ששוכן במה שהיה פעם חווה חקלאית, נספר כי בעלי המקום הם מפיקי אירועים מנוסים והם יעשו את הכל כדי שתהיו מרוצים.

 

 

כל מה שצריך לאירוע מושלם

ללא ספק, הפקת חתונות בטבע צריכה להתבסס על מקצוענות. אבל לא די במקצוענות, שכן צריך מקום מיוחד, בעל קסם משלו. בצל החורש, גן האירועים שבבית ברל, בהחלט מצוי מן מקום שכזה. בדיוק במקום שבו עומד כיום הגן הפורח, הוקמה לפני כמאה שנים חווה חקלאית מדהימה ביופייה. חווה שהיו בה בוסתנים ועצי נוי, גידולים חקלאיים רבים, חיות משק ואפילו בריכה שחוברה אל באר המים שחפרו המתיישבים.

 

כפי שקורה רבות במהלך ההיסטוריה, רצה הגורל והחווה ננטשה ברבות הימים. אך אי אפשר היה להתעלם לאורך זמן מהפוטנציאל של המקום והוא הוסב לגן אירועים ייחודי לחתונות בשרון – עם כל מה שצריך לאירוע מושלם.

 

הפקת חתונה בטבע - הפקה בדיוק בשבילכם

איך תוכלו לדאוג לכך שהאירוע יהיה באמת לפי טעמכם? הפקת החתונה בטבע שתתאים לכם צריכה להתבצע ביד מקצועית ובאמונה, תוך שימת לב למה שמתאים לכם. בעלי המקום, שהשקיעו בצל החורש הרבה מאמץ, זיעה ואהבה, ממשיכים להשקיע בכל אירוע מחדש. בסיועם האישי והצמוד, תוך מפגש עם אנשי הצוות, תוכלו לדאוג לכך שהכל ייראה מושלם באירוע שלכם. סידור האורחים, קבלת הפנים, האוכל וכמובן – החופה וסביבותיה. ומה עם הבריכה? אם תרצו, במהלך האירוע אפשר בהחלט לטבול במים.