לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:
054-550-3301

הפקת אירוע בטבע

הפקת אירועים בטבע יכולה להיות מעיקה. תנו למקצוענים של צל החורש להפיק עבורכם אירוע מנצח

אירועים משפחתיים, עסקיים, חתונות וכל אירוע מיוחד אפשר לחגוג באווירה טבעית במקום בתוך אולם סגור ודחוס. אבל לא מספיק למצוא חלקת טבע קטנה ונאה כדי שהאירוע יהיה מוצלח באמת. מה שצריך בשביל הפקת אירוע בטבע שבאמת יהיה מיוחד הוא הפקה מקצועית שמבוצעת תחת עינם הפקוחה של מפיקים בעלי ניסיון. בצל החורש תוכלו למצוא את המקום המושלם ואת ההפקה המושלמת לכל אירוע.

 

 

הפקת אירוע בטבע במגע אישי

בצל החורש, כל אירוע זוכה למגע אישי. בעלי המקום הם שני צעירים ונמרצים שמאחורי שניהם ניסיון של שנים בהפקת אירועים בטבע, והם מלווים כל אירוע אישית. אין זה סתם עוד גן אירועים, כי אם מקום בעל היסטוריה ששווה להזכיר. לפני כמאה שנים עמדה שם, בבית ברל, חווה חקלאית. זו הייתה חווה אמיתית, פעילה ושוקקת חיים. ברבות הימים עזבו המתיישבים את החווה, אך הקסם נשאר. כאשר המקום הוסב למתחם לאירועים בטבע, נשמר הרבה מהאווירה. עם הרבה ירוק, עם בוסתנים פורחים ואפילו עם הבריכה שנשארה מימי המתיישבים (וכמובן, שופצה), ניתן להפיק כיום אירועי טבע מושלמים. בחתונות וביתר האירועים הפרטיים וכן באירועים העסקיים, בכל פעם מחדש משקיעים בעלי המקום על מנת להבין מה בדיוק מחפשים המארגנים ולהגשים את החלום בדרך לאירוע ייחודי.

 

התמהיל להפקה מוצלחת

איך מגיעים לכך שהפקת האירוע בטבע באמת תצליח? התשובה פשוטה – מתבססים על תמהיל של כל מה שנחוץ. כל הפרטים הקטנים צריכים להיות מושקעים. בחירת האזור שבו ישבו המוזמנים, קבלת הפנים, הכיבוד שיוגש. סידור השולחנות צריך להיות נכון וגם מערכת ההגברה ורחבת הריקודים ובר המשקאות. כאשר בונים ביחד את האירוע לפי התקציב, לפי המטרה ולפי החזון – כל אירוע מקבל אופי משל עצמו. כל אירוע הופך למיוחד. מה עוד מיוחד בצל החורש? צל החורש הוא גן אירועים עם בריכה, כך שאם תרצו, במהלך האירוע תוכלו להזמין את המוזמנים לא רק לרקוד, אלא גם לטבילה בבריכה המקסימה.