לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:

054-550-3301

חתונה בחורף

היום, יותר ויותר זוגות בוחרים להתחתן בחורף. בצל החורש תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לגן אירועים בשרון גם בעונה הגשומה

צל החורש הוא גן אירועים הנמצא בבית ברל, במיקום פסטורלי. הוא נחשב לאחד מגני האירועים המומלצים ביותר לחתונות חורף בישראל, עקב השילוב שהוא מציע בין סביבה טבעית (שנראית נפלא הן בקיץ והן בחורף) לבין אמצעים טכנולוגיים מתקדמים המקבלים תפקיד משמעותי בכל חתונה הנערכת היום בישראל: תאורה, הגברה, אמצעי חימום וכן הלאה.

 

 

חתונה – לא רק בקיץ

אחת השאלות המרכזיות בעת תכנון אירוע היא המועד שלו: לא רק ברמה של יום ספציפי, אלא בעיקר התקופה בשנה. אף על פי שהבחירה הנפוצה ביותר היא לקיים אירועים ובמיוחד חתונות בקיץ, כיוון שהקיץ ידוע בתור עונת החתונות הרשמית של ישראל, בשנים האחרונות רואים יותר ויותר ישראלים שבוחרים שהערב המאושר שלהם יתקיים בחודשי החורף, ונהנים ממספר יתרונות – כל עוד הם בוחרים מקום מתאים שיארח אותם.

 

למה לקיים חתונה בחורף?

ברמה הכללית, לחתונת חורף יש לא מעט יתרונות. הסיבה הראשונה (ולדעת חלק מהאנשים – גם המרכזית) היא שחתונות חורף נוטות להיות זולות בצורה משמעותית ביחס לחתונות קיץ, כאשר הפערים מגיעים לא פעם לעשרות אחוזים לזכותן של חתונות החורף. בהתחשב בעובדה שחתונה היא מלכתחילה הוצאה יקרה, כל דרך להוזיל את המחיר שלה היא מבורכת.

 

חתונת חורף יכולה להיות אטרקטיבית על רקע העובדה שהחורף הישראלי נחשב לדי פשוט. מספר ימי הגשם הוא מצומצם ביחס למדינות אחרות, כשגם הטמפרטורות סבירות. אם בוחרים במקום שערוך לחתונות חורף – למשל, מבחינת אמצעי החימום – ניתן לקבל תנאים נוחים מאד לקיום האירוע. בצל החורש הממוקם בבית ברל תוכלו לערוך חתונות בשרון בכל עונה, גם בקיץ וגם בחורף.

 

המקום המושלם לחתונות חורף

צל החורש מציע גמישות מלאה מבחינה עיצובית, תוך התאמה שלו למאפייני מזג האוויר ביום הספציפי. אנשי צל החורש מחזיקים בניסיון רב שנים בתחום האירועים, שמאפשר להם להעניק ללקוח ייעוץ, הכוונה והדרכה לכל אורך הדרך – עד לסיומו של האירוע על הצד הטוב ביותר.