לתיאום פגישה

צרו עמנו קשר
אנא מלאו את טופס - לתיאום פגישה

לפרטים:

054-550-3301

חתונה בקיץ

הכינו את עצמכם לעונת החתונות ובואו לערוך חתונת קיץ בצל החורש

צל החורש הוא מקום אידיאלי לקיום חתונות בקיץ. גן האירועים הפתוח הזה ממוקם בבית ברל – מיקום אטרקטיבי בכל קנה מידה – ומציע עיצוב פסטורלי ומוקפד מאד. הוא ממוקם במקום שהיה בעברו חווה חקלאית, ושמר על הצביון הטבעי עד עצם היום הזה. המקום כולל צמחיה למכביר, עצים ומטעים, כשהריהוט מאורגן בקפידה סביב אלה.

 

עונת החתונות

הקיץ הוא עונת החתונות הרשמית של מדינת ישראל. זוהי התקופה האידיאלית לקיום חתונה, ובמיוחד חתונה בשרון, עקב לא מעט סיבות, ובעיקר עקב מזג האוויר הנעים שמאפשר לקיים אירועים בחוץ (במיוחד אם בוחרים לקיים אותם בשעות הערב, אחרי שהשמש יורדת). גם אם נקודת הפתיחה של אירוע המתקיים בקיץ היא חיובית, עדיין יש לשים לב למאפייני המקום הספציפי שבוחרים לקיים בו את האירוע.

 

דגשים בארגון חתונה בקיץ

לחתונה בקיץ יש מגוון יתרונות טבעיים, אבל גם מספר סיכונים שצריך להתייחס אליהם. הביקוש לגנים ולאולמות האירועים גבוה יותר בקיץ מאשר בחורף ובעונות המעבר, כך שמי שמחכה לדקה ה-90 עלול להתאכזב ולגלות שהמקומות המומלצים תפוסים. לכן תהיה זו המלצה מועילה להזמין מקום חודשים ארוכים לפני מועד החתונה המתוכנן. כך גם לגבי הספקים השונים שנכנסים תמיד למשוואת החתונה, לרבות חברת הקייטרינג, התקליטן, הצלמים, ספקי האטרקציות וכן הלאה.

 

בחודשי הקיץ מומלץ, כמובן, לקיים אירועים בסביבה החיצונית, תוך כדי ניצול מזג האוויר הנוח לצרכים אלה. חשוב לראות בדיוק איך נראה מתחם האירוע והאם יש בו סככות (מצרך חיוני באירועים בשעות היום), מערכות מיזוג אוויר או אוורור וכן הלאה. רוב המקומות הנחשבים יציעו את התנאים האלה כחלק מהחבילה הכוללת. גן האירועים צל החורש הוא גן אירועים פתוח בשרון המתאים בדיוק לאירועים המתקיימים בעונה החמה.

 

תוספת מרעננת לכל אירוע

חודשי הקיץ מזוהים אצלנו עם בריכות שחייה, והחדשות המצוינות הן שצל החורש הוא גן אירועים עם בריכה, שיכולה לשמש את האורחים. הבריכה תורמת לתפאורה הדי ייחודית של האירוע ומאפשרת טבילה של האורחים בחלקים הפרועים יותר של החתונה. אין הרבה תענוגות גדולים יותר בחודשי הקיץ.